add ثبت آگهی

درباره اپلیکیشن همراه بنا بیشتر بدانید

"همراه بنا" به منظور رونق کسب و کار و افزایش کیفیت ساختمان، بستری برای تعامل و معرفی افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند و رفع نیاز افرادی که به هر نوعی با صنعت ساختمان و ساخت و ساز در ارتباط هستند فراهم کرده است. با توجه به وسعت و جمعیت زیاد جامعه صنعت ساختمان در کشور، در حال حاضر صاحبان حرفه در این حوزه به سختی می توانند به راه های ارتباطی یکدیگر دسترسی یافته و از خدمات، اطلاعات و تخصص یکدیگر بهره مند شوند و همچنین سایر افراد جامعه نیز در صورت نیاز به متخصصین این صنعت، به سختی می توانند با آنها ارتباط یافته و به خدمات آنها دسترسی یابند. به همین دلیل نیاز به فضایی احساس می شد که افراد فعال در این عرصه بتوانند در آن حضور یافته و تخصص، رزومه و خدمات خود را معرفی و سایر افراد جامعه نیز به راحتی بتوانند به آنها و خدماتشان دسترسی پیدا کنند.
بنابراین "همراه بنا" فضایی آنلاین برای معرفی، دسترسی و ارتباط فعالان حوزه ساختمان و افرادی فراهم آورده است که به هر نحوی با صنعت ساختمان در ارتباط هستند یا به خدماتی در این زمینه نیاز دارند.
از طرف دیگر همراه بنا بستری برای صاحبان حرفه و فعالان در این حوزه ایجاد کرده است تا دانش، تخصص، محصولات و خدمات خود را معرفی کرده و در معرض دید دیگران بگذارند تا به این ترتیب علاوه بر کمک به رونق کسب و کار خود، از دانش و تخصص یکدیگر بهره برده مند شوند.
مهندسان، متخصصان، شرکت ها، تولیدکنندگان، فروشندگان، استادکاران، سازندگان و تمامی متخصصین و صاحبان کسب و کار در این حوزه می توانند با ایجاد حساب کاربری در "همراه بنا" خود و تخصص خود را معرفی کرده و رزومه، اطلاعات تماس و در صورت لزوم نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارند تا ارتباط و آشنایی افراد در این حوزه فراهم آید.
علاوه بر این، فضایی تخصصی به منظور درج آگهی و اعلام نیازمندی به مصالح و نیروهای متخصص ایجاد شده است که کاربران می توانند آگهی و نیازمندی های خود در ارتباط با ساختمان، مصالح و خدمات ساختمانی را در معرض دید سایر کاربران بگذارند یا از آگهی دیگران در جهت رفع نیازمندی خود استفاده نمایند.
به طور کلی می توان خدمات همراه بنا را چنین عنوان کرد:
- ایجاد بستری برای دسترسی فعالان صنعت ساختمان
- ایجاد بستری برای دسترسی سایر افراد جامعه به متخصصان ساختمان
- افزایش کیفیت ساخت و ساز
- کاهش زمان و هزینه و افزایش بهره وری در اجرای خدمات ساختمانی
- رونق کسب و کارهای ساختمانی
- معرفی محصولات و مصالح تولیدکنندگان صنعت ساختمان
امید است با همیاری و صبر و بردباری و با پیشنهادات خود، در بهبود و رشد این خدمت نوپا سهیم گشته تا صنعت ساختمان و همچنین تمامی جامعه از خدمات آن بهره مند گردد.